JULIJA KRUHLOVA
lekarz dentysta_WARSZAWA

Gorąco polecam to szkolenie wszystkim którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę . Jestem pod wrażeniem. Kończąc kurs mamy nie tylko głowę pełną nowej wiedzy, ale gotowy plan postępowania z pacjentem od pierwszej do ostatniej wizyty.

MARCIN KOWALCZYK
lekarz dentysta_ZAMOŚĆ

Jestem już po drugim szkoleniu u Marcina i z całego serca mogę polecić jego kursy. Za kilka tygodni jadę na kolejne i wiem, że na pewno się nie zawiodę. Protetyka nigdy nie była moja mocną stroną ale po kursach w TOF jest duża szansa, że się z nią zaprzyjaźnię. Atmosfera i organizacja super. Asia i Marcin fantastyczni ludzie, chetnie się do nich jedzie mimo znacznych odległości. Po kursie można zadzwonić i skonsultować każdy przypadek. Kiedyś nawet miałem okazję i zostałem ukierunkowany na odpowiednie tory. Do zobaczenia w listopacie na PREP Marcin Kowalczyk

ARKADIUSZ KLAWITER
lekarz dentysta_BYDGOSZCZ

Szkolenia Tooth on Fire były moimi pierwszymi w karierze. Z czystym sumieniem mogę je polecić.
Porządkują chaos jaki jest w głowie po studiach, uczą od podstaw jak badać, planować i przeprowadzać leczenie dzięki temu łatwiej jest radzić sobie w codziennej pracy.
Kurs świetnie przygotowany, Marcin to wysokiej klasy specjalista, chętny do pomocy w każdej chwili.
Wspaniała atmosfera.
Polecam bardzo, 11/10 :D

ZUZANNA GROMEK
lekarz dentysta_BYDGOSZCZ

Powiedzieć, że przed kursami TOF umiałam niewiele, to jest nadal spore niedopowiedzenie. Planowanie leczenia? A po co. Szlif? No dookoła i jakoś to będzie… No nie :) jak się okazało (niespodzianka!) to wszystko ma przeogromne znaczenie, a jako młodej lekarce dużo mi trzeba zobrazować, bo przecież doświadczenie mam stosunkowo niewielkie…
Nie wiem, czy są lepsze protetycznie kursy- analitycznie przygotowane, bardzo wyczerpują temat i efekty pracy łatwo wprowadzić już od poniedziałkowej wizyty. Na maksa intensywne, przez co wraca się z nich padniętym, ale z wielką głową!
Serdecznie polecam wszystkim tak jak ja, raczkującym, ale tez takim, co potrzebują poukładania sobie algorytmów w głowie!

MICHAŁ PALI
lekarz dentysta_BYDGOSZCZ

Na początku był chaos... A następnie nadeszły szkolenia Plan i Terapia i z chaosu wiedzy gromadzonej od paru lat wyłonił się poukładany kształt dopracowanych algorytmów oraz sprawdzonych rozwiązań.
Ofertę dr Marcina Gajkowskiego serdecznie polecam każdemu, kto do tej pory borykał się z problemem nie tylko braku wystarczającej wiedzy do prowadzenia kompleksowej terapii pacjentów, co również bałaganu informacyjnego spowodowanego szukaniem odpowiedzi i rozwiązań na własną rękę przez parę lat. Po tych kursach każdemu zapali się w głowie lampka zrozumienia i nurtujące do tej pory kwestie tak złożonej dziedziny jaką jest Protetyka Stomatologiczna staną się jasne :)

MONIKA OSIK
lekarz dentysta_MŁAWA

Uczestniczyłam w całym cyklu szkoleń Tooth on fire i polecam je wszystkim zainteresowanym protetyką. Ja odbyłam je jako specjalista protetyki stom. i wyniosłam ogrom wiedzy, ale dla osób stawiających pierwsze kroki w protetyce kursy też będą odpowiednie. Duża dawka merytorycznej wiedzy, prowadzący bardzo chętnie dzieli się swoim doświadczeniem, odpowiada rzetelnie na zadawane pytania, a do tego " nie gwiazdorzy ".Razem żoną wprowadzają świetną atmosferę w trakcie kursu. Zdobytą wiedzę wykorzystuje się w gabinecie dosłownie kolejnego dnia. Ja dzień przed kursem z preparacji oszlifowałam u pacjenta 6 zębów, ale byłam zmuszona odroczyć wyciski. Po powrocie z kursu jeszcze przez pół godziny szlifowałam! Po szkoleniach kilkakrotnie korzystałam z pomocy Doktora- nigdy nie odmówił konsultacji. Czekam teraz na nowy kurs i zabieram moją ortodontkę.

PIOTR KAPEK
lekarz dentysta_WŁOSZAKOWICE

Mnóstwo rzetelnej treści, czasem aż przytłaczające tempo ;) Podobało mi się zaprezentowanie, w jaki sposób może przeprowadzić pacjenta kompleksowo przez wszystkie przystanki stomatologiczne, jak oraz w jakiej kolejności ułożyć współpracę z lekarzami innych specjalizacji. Ponadto przekonałem się do tego, by pierwsze deprogramatory oddawać własnoręcznie wykonywane.
Świetne materiały do zabrania ze sobą, szczególnie algorytmy postępowania, zgody na leczenie (dobrze przygotowany aspekt prawny!). Z pewnością ułatwia to wprowadzenie odrobiny ładu w swojej praktyce :)

KAMIL MIKUŚ
lekarz dentysta_KRAKÓW

Uczestniczyłem we wszystkich częściach kursu i szczerze mogę go polecić zarówno początkującym jak i bardziej doświadczonym lekarzom. Duża dawka wiedzy praktycznej oraz teoretycznej oparta na faktach oraz doświadczeniu Marcina. Informacje są przekazane w przystępny i jasny sposób. Pierwsze dwie części kursu koncentrują się na planowaniu leczenia (liczne algorytmy, karty badań, zgody na leczenie) natomiast trzecia to głównie praktyka. Bardzo dużym plusem jest również możliwość konsultacji po zakończeniu kursu oraz aktualizacja materiałów. Polecam.

KATARZYNA SZCZYPIŃSKA
lekarz dentysta_TORUŃ

Naprawdę szczerze polecam szkolenie z preparacji! Jest to prawdziwie intensywny kurs ze szlifowania - skupiony głównie na praktyce (ręce zdecydowanie nie odpoczywają ;) ), chociaż teoretycznego wprowadzenia nie zabrakło :) Prowadzący z dużym zaangażowaniem pomaga uczestnikom, dając praktyczne wskazówki, oraz udziela wyczerpująco odpowiedzi na każde zadane pytanie. Dodatkowo wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze i w pięknym hotelu. Jeszcze raz polecam!

ANNA KOZŁOWSKA-CZOSKA
lekarz dentysta_GDAŃSK

Byłam na jednym z etapów kursu i odliczam dni do kolejnego etapu- czy można bardziej opisać to jak przydatny był ten kurs?POLECAM! Prowadzący bardzo przygotowany- bez marketingu i samoreklamy. Po prostu chciał nas nauczyć. Prezentacje schludne, graficzne. Uważam,że ten kurs to podstawa dla każdego poruszającego się w sferze protetyki. Do tego pyszne jedzonko, przekąski no i piękny Toruń ! Byłam na nastu kursach ale ten mnie mile zaskoczył.

MARTYNA BURZYŃSKA-GORLEWICZ
lekarz dentysta_GDAŃSK

Duża dawka wiedzy protetycznej, od spraw drobnych po duże odbudowy. Wyczerpujące odpowiedzi na pytania uczestników. Doktor o dużej wiedzy, przekazuje informacje w sposób zrozumiały dla każdego uczestnika. Polecam!

MAJA KOMASIŃSKA-MOLLER
lekarz dentysta_BANINO

Powiedzieć, że szkolenie spełniło moje oczekiwania, to mało. Uczestniczę w bardzo dużej ilości kursów, ale chyba po raz pierwszy byłam na szkoleniu tak bardzo dopracowanym pod każdym względem. Jednym z dowodów na to jest pełen przydatnych informacji skryp, który otrzymałam - rewelacja. Porwadzący dzieli się wiedzą, którą można wykorzystać w praktyce, co zrobiłam już pierwszego dnia w pracy po powrocie z kursu :) Poza tym ogromnym plusem jest dobra atmosfera - można zadawać pytania, konsultować się, wymienić doświadczenia. Bardzo polecam!

JAKUB ŻUCHOWSKI
lekarz dentysta_GDAŃSK

Niesamowite szkolenie. Ogromna dawka wiedzy teoretycznej omówionej na przykładach klinicznych. Polecam każdemu lekarzowi zarówna na początku swojej drogi zawodowej jak i doświadczonemu praktykowi. Kursy u dr Marcina pozwolą ugruntować lub odświeżyć spojrzenie na holistyczne podejście do terapii protetycznej naszych pacjentów. Gorąco polecam.

AGATA MICHAŁOWSKA
lekarz dentysta_WROCŁAW

Szkolenie naprawdę godne polecenia. Wiedza konkretna i przekazana w dostępny sposób. Prowadzący stwarza dobrą atmosferę, gdzie o wszystko można łatwo dopytać. Zakres szeroki ale w wymiarze praktycznym na tyle dobrze przekazany, iż po szkoleniu wiesz od czego i jak zacząć iść w głąb protetyki. Myślę, że każdy znajdzie tu dużo dobrej wiedzy dla swoich pacjentów.

DAMIAN CZOŁGOSZ
lekarz dentysta_TORUŃ/BYDGOSZCZ

Polecam szkolenie każdemu niezależnie od stopnia zaawansowania. Dla jednych będzie to powtórka i możliwość udoskonalenia własnych protokołów, dla osób zaczynających przygodę z leczeniem kompleksowym świetny przewodnik, jak zrobić to w sposób przewidywalny i możliwie bezpieczny dla pacjenta, ale tez dla siebie!!! Tu szczególne uznanie i ukłon dla doktora za wyjaśnienie kwestii prawnej w sytuacjach spornych z pacjentem oraz przygotowanie i udostępnienie zgód wszelakich na leczenie - stosując je na pewno będziecie spać spokojnie :D

EMILIA KRZEMIŃSKA
lekarz dentysta_TORUŃ

Serdecznie polecam kurs Marcina. Mnóstwo praktycznej, uporządkowanej wiedzy, przekazanej w przystępny sposób. Mimo iż brałam udział w kursach o podobnej tematyce, na tym szkoleniu dowiedziałam się wielu nowych informacji i poukładałam w głowie dotychczas zdobytą wiedzę :)

AGNIESZKA BINIAK
lekarz dentysta_TORUŃ

Bardzo intesywna esencja diagnostyki i przystępnie podane, zweryfikowane narzędzia od jednego z najlepszych specjalistów jakiego miałam okazje spotkać. Ogrom czasu, pracy i doświadczenia przekazany i nieocenione zaangażowanie. Świetnie wykonany, staranny skypt, cenne informacje i wskazówki. Przedewszystkim szkolenie dało mi nowe spojrzenie na bardzo trudne zagadnienia z zakresu protetyki, zwarcia czy relacji centralnej. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam!

PAULINA ROSZYK
lekarz dentysta_TORUŃ

Szkolenie zostało przeprowadzone w bardzo ciekawy sposób. Pojawiło się bardzo dużo szczegółowo opracowanych zagadnień z zakresu prawa, które dla mnie były największym plusem tego szkolenia. Polecam wszystkim!

PAWEŁ FIWEK
dr n. med. spec. protetyki stom._TCZEW

Polecam świetne szkolenia u Marcina - doskonałe, uporządkowane algorytmy postępowania, dużo praktycznej wiedzy. Jeśli jesteś młodym lekarzem, poznasz utarte i sprawdzone ścieżki, jeśli jesteś doświadczonym praktykiem dostaniesz dużo tips&tricks, które wzbogacą Twój warsztat. Widać ogrom wyleczonych pacjentów i duże doświadczenie, to jest źródło, z którego warto czerpać!

MONIKA TOMASZEWSKA
lekarz dentysta_TORUŃ

Rewelacyjne szkolenie! Duża dawka wiedzy przedstawionej w sposób bardzo uporządkowany i przede wszystkim ciekawy. Niesamowicie dopracowany każdy szczegół, a w szczególności zagadnienia prawne. Polecam każdemu lekarzowi dr Marcina- satysfakcja gwarantowana :)

KATARZYNA PAŃCZYK
lekarz dentysta_TORUŃ

Niesamowicie duża dawka wiedzy podana w bardzo przystępny sposób. Przygotowanie wykładowcy oraz materiałów szkoleniowych (!!!) na niespotykanym, bardzoooo wysokim poziomie. Uczestnik otrzymuje pełny algorytm postępowania protetycznego oraz szereg gotowych wzorów dokumentów przydatnych w codziennej pracy. Praktyczne szkolenia z fotografii stomatologicznej, nauka samodzielnego wykonania deprogramatora, czas zleciał szybko.. Polecam!

JACEK BAZAN
lekarz dentysta_TORUŃ

Rzeczowe i bardzo przystępne szkolenie. Polecam wszystkim którzy chcą poznać tajniki protetyki od kuchni. Prawdopodobnie nie można być lepiej przygotowanym niż dr Marcin Gajkowski. Polecam z całego serca!

MAŁGORZATA SOWIŃSKA
lekarz dentysta_TORUŃ

Rewelacyjne szkolenie. Idealne dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z protetyką, ale nie tylko! Ja zajmuję się ortodoncją i wyniosłam ze szkolenia Tooth on Fire ogromną ilość wiedzy o komunikacji z pacjentem, badaniu, diagnostyce, stawianiu prawidłowej diagnozy i współpracy interdyscyplinarnej. No i wisienka na torcie, czyli część o formalnych i prawnych aspektach naszej działalności, czyli jak skonstruować doskonałą zgodę na leczenie - to jest wiedza, którą każdy musi mieć! Dzień po szkoleniu jestem pełna motywacji do zmian na lepsze :)

IZABELA ODER-DEKOWSKA
lekarz dentysta

Rewelacyjny kurs. Zresztą znając dr.Marcina mogłam się tego spodziewać. Gorąco polecam wszystkim. Pełna profesja i ogrom wiedzy. Marcin czekam na więcej.

KATARZYNA PALIKOT-MICHNIAK
lekarz dentysta_ZAMOŚĆ

Zapisując się na premierowy kurs "Tooth on fire" byłam pełna nadziei, że w końcu ktoś uporządkuję moje postępowanie z pacjentem protetycznym. I nie zawiodłam się!! Niesamowita ilość informacji, wiedzy, filmów, schematów, dokumentów przekazana przez dr Marcina przeszła moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm. Super atmosfera. Serdeczne podziękowania dla dr Gajkowskiego za zorganizowanie tak wspaniałego cyklu szkoleń, jak również za możliwość konsultacji indywidulanych przypadków z własnej praktyki. Szczerze, nie mogę się doczekać kolejnej części szkolenia. Podsumowując - MEGA KURS - w którym warto wziąć udział niezależnie od stopnia zaawansowania.

ALEKSANDER ŁĄCZNY
lekarz dentysta

Kurs polecam szczególnie lekarzom, którzy rozpoczynają przygodę z nowoczesną protetyką stomatologiczną. Wiedza uporządkowana w przejrzystych działach: od wywiadu, poprzez szczegółowe badanie, do planowania kompleksowego leczenia. Dodatkowo gotowe szablony dokumentacji medycznej, nauka wykonywania zdjęć zewnątrz- i wewnątrzustnych, pokaz jak własnoręcznie wykonać deprogramator Koisa i jeszcze wiele innych protipów pojawiających się w trakcie niekończącej się dyskusji. Kurs stanowi drogowskaz, pokazuje kierunki w których warto się rozwinąć. Osobiście zainspirował mnie do pogłębienia wiedzy w temacie okluzji.

OLGA DEMBEK
lekarz dentysta_NOWE MIASTO LUBAWSKIE

Super kurs!!! Gorąco polecam wszystkim, którzy nie mają dość odwagi żeby "zabrać się za protetykę". Jestem kilka miesięcy po kursie i widzę ogromny progres w pracy z pacjentami protetycznymi. Ponadto czuję się dużo bezpieczniej poniewaz prowadzacy udostepnil nam gotowe szablony dokładnie przeanalizowanych formularzy zgód na różne warianty leczenia. Już się nie mogę doczekać zagadnien z drugiej czesci! Podobno ma być jeszcze bardziej praktyczna. Naprawde wartościowy kurs. Polecam.

MARTYNA BACH-JACKOWSKA
lekarz dentysta_OLSZTYN

Profesjonalne szkolenie na wysokim poziomie. Nowoczesne podejście do pacjenta protetycznego i nie tylko. Jak się za to zabrać? Co zrobić, żeby efekt był przewidywalny i jak najmniej awaryjny? Pacjent był szczęśliwy, a ja mogła spać spokojnie? Dzięki Marcin!

Tomasz Dembek
lekarz dentysta_NOWE MIASTO LUBAWSKIE

Kurs bardzo profesjonalnie przygotowany i przeprowadzony. Prowadzący przekazuje bardzo dużo cennych informacji dotyczących zagadnień których nigdy na wcześniejszych kursach protetycznych nikt nie poruszał. Myśle ze zarówno początkujący jak i doświadczeni lekarze zajmujący się protetyka na codzień będą bardzo zadowoleni ze szkolenia . Nie mogę się doczekać drugiej części .

Paulina Klukowska-Mincer
lekarz dentysta_GDAŃSK

Bardzo gorąco polecam kurs "Tooth on fire". Jest to bardzo starannie przygotowane szkolenie z wyselekcjonowaną najpotrzebniejszą wiedzą w zakresie protetyki. Możemy tu nauczyć się jak precyzyjnie planować leczenie protetyczne z użyciem najnowszych technologii. Okluzja, DSD a nawet fotografia stomatologiczna stają się dużo bardziej przystępne. Polecam!

Iga Kuśmierek
lekarz dentysta_BEŁCHATÓW

Protetyka w najdrobniejszych szczegółach! Był to kurs premierowy, a dr Gajkowski prowadził go jak stary wyjadacz tematu. Dużo wiedzy, która się przyda!! Polecam.

Agnieszka Tryzna-Chełstowska
lekarz dentysta

Polecam! Prowadzący podał gotowe schematy postępowania. Prosta klasyfikacja planów leczenia pozwalająca uniknąć pułapek. Kurs obejmuje także sposób komunikacji z pacjentem. Prowadzący opracował dokładne ZGODY NA LECZENIE. Polecam zarówno początkującym jak i doświadczonym lekarzom.

Michał Poulakowski
lekarz dentysta

Premierowy kurs „Tooth on fire" okazał się mega sztosem! Merytoryczny, bez zbędnego lania wody, protokoły do wprowadzenia następnego dnia w praktyce. Nowoczesna protetyka w pigułce. Dzięki otrzymanym na kursie, rozbudowanym formularzom zgód na leczenie protetyczne, śpię spokojnie. Dr Gajkowski- ogrom wiedzy i profesjonalizmu! Polecam kurs „Tooth on fire" wszystkim, niezależnie od miejsca w którym jesteście na swojej ścieżce zawodowej.

Miłosz Ambicki
lekarz dentysta_RZESZÓW

Bardzo wartościowe szkolenie prezentujące holistyczne podejście do leczenia pacjenta. Poprowadzone w przemyślany sposób tak by uświadomić potrzebę wielospecjalistycznego, wielokierunkowego leczenia pacjenta. Przekazuje najbardziej aktualne metody leczenia z użyciem nowoczesnych narzędzi takich jak DSD. Prowadzący posiada ogromną wiedzę praktyczną którą chętnie dzieli się ze słuchaczami. To wszystko swobodnej, luźnej atmosferze.
Podsumowując - POLECAM!

Szymon Chełstowski
lekarz dentysta_GRÓJEC

Kurs PETARDA !!
Marcin jest bardzo dokładnym i rzeczowym wykładowca. Wiedzę przekazuje w prosty i skuteczny sposób. Program kursu szeroki i wyczerpujący. Bardzo rozjaśnił i ułożył mi w głowie sprawy okluzji. Na pewno będę kontynuował na kolejnych kursach z cyklu TOOTH ON FIRE.
POLECAM!

Kinga Dewerenda
lekarz dentysta_GDAŃSK

Gorąco polecam to szkolenie wszystkim którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę w zakresie protetyki. Jest to ogromna dawka rzetelnej wiedzy przekazana w niezwykle sympatycznej, swobodnej atmosferze. Informacje podane są w sposób przystępny i uporządkowany. Jestem pod wrażeniem precyzji, z jaką przygotowane zostały materiały szkoleniowe. Kończąc kurs mamy nie tylko głowę pełną nowej wiedzy, ale gotowy plan postępowania z pacjentem od pierwszej do ostatniej wizyty. Formularze i schematy działania oraz cenne praktyczne wskazówki od razu możemy wykorzystać w naszych praktykach. Z zainteresowaniem czekam na drugi etap:)

Maciej Kwiatkowski
lekarz dentysta spec. protetyki stomatologicznej_TRZEMESZNO

Gorąco polecam szkolenie prowadzone przez dr Marcina Gajkowskiego,
wysokospecjalistyczna wiedza przekazana została w sposób przystępny, szczególnie zwróciłem uwagę na:
-planowanie leczenia protetycznego w trudnych przypadkach klinicznych,
-algorytmy postepowania
-zasady wspólpracy z innymi specjalistami.
Marcin zwracał szczególną uwagę na aspekty wiedzy prawniczej, niestety coraz bardziej przydatnej w pracy stomatologa.
Zachęcam do uczestnictwa w kursie każdego lekarza chcącego przenieść na wyższy poziom efektów wykonywanych prac protetycznym.

Piotr Sobiechowski
lekarz dentysta_TORUŃ

Jestem na początku kariery zawodowej i wiele zagadnień z dziedziny protetyki sprawia dla mnie trudności, dlatego postanowiłem wziąć udział w nowym w kursie Planowanie leczenia dr Marcina Gajkowskiego. Dzięki kursowi nabrałem nowego spojrzenia na protetykę, a zaplanowanie kompleksowego leczenia pacjenta, dzięki konkretnym jasnym algorytmom postępowania, nie sprawia mi już takich trudności. W trakcie dwudniowego szkolenia, miałem wrazenie, że byłem na kilku kursach, ponieważ program był bardzo urozmaicony m.in. profesjonalne wykonywanie zdjęć zewnątrz- i wewnatrzustnych, zasady podnoszenia zwarcia - wykonanie deprogramatora Koisa, projektowanie analizy estetycznej, generator zgód na leczenie i wiele innych przydatnych umiejętności w trakcie leczenia. Polecam kurs wszystkim, którzy chcą leczyć kompleksowo, przewidywalnie i bezpiecznie, a szczególnie tym, którzy są początku swojej kariery.

Eliza Lus
lekarz dentysta_TORUŃ

Za mną dwa dni bardzo intensywnego kursu! Co tu dużo pisać... Polecam każdemu kto pragnie rozpocząć przygodę z protetyką, lub pragnie poszerzyć horyzonty. Teoria przekazana w sposób zrozumiały, do tego porządny skrypt z algorytmami postępowania, kartami badań, przykładami zgód na leczenie (dzięki którym żaden roszczeniowy pacjent nie byłby straszny:D) i nie tylko, ale nie będę zdradzać wszystkiego :) Poza tym część praktyczna... Warsztat fotograficzny, przygotowanie deprogramatora koisa na żywo! W końcu zrozumiałam o co chodzi z podnoszeniem zwarcia, kiedy się je wykonuje, a kiedy kategorycznie trzeba skonsultować się z lekarzami medycyny. :)
Nie mogę doczekać się drugiej części kursu i kolejnych warsztatów Pana Doktora Marcina! Z pewnością udam się na wszystkie :)

Maciej Kurzawa
lekarz dentysta

Bardzo wartościowe szkolenie dla wielbicieli protetyki na najwyższym
poziomie. Rzetelna wiedza przekazana w niezwykle poukładany i
przemyślany sposób. Zarówno początkujący lekarze, stawiający nieśmiało
pierwsze kroki w planowaniu i realizacji leczenia protetycznego z
poszanowaniem zasad okluzji, jak również doświadczeni protetycy będą
mogli wyłuskać cenne dla siebie informacje, które w sposób zorganizowany
przełożą na własną praktykę, co pozwoli poprowadzić pacjenta od
pierwszej wizyty konsultacyjnej, przez prawne aspekty zgód na
przeprowadzenie zaplanowanych zabiegów i wizualizację efektów terapii
protetycznej, aż po trwałe, przewidywalne sfinalizowanie pierwotnej koncepcji leczenia.

Twoja rekomendacja

Pliki muszą mieć mniej niż 2 MB.
Dozwolone typy plików: gif jpg jpeg png bmp tif.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Praktyka i Szkolenia Stomatologiczna TOOTH ON FIRE Marcin Piotr Gajkowski, ul. Winnica 45b/11, 87-100 Toruń, NIP: 8741691243m REGON: 341541683. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27.04.2016 r. w zakresie: imię, nazwisko, tytuł zawodowy, inne dobrowolne informacje przekazane przeze mnie w formularzu (mój wizerunek, treść rekomendacji, miejsce wykonywania praktyki) i celach zgodnych z realizacją usług opisanych w polityce prywatności (TREŚĆ INFORMACJI O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH - FORMULARZ „REKOMENDACJE" - link powyżej) przez Praktyka i Szkolenia Stomatologiczna TOOTH ON FIRE Marcin Piotr Gajkowski, ul. Winnica 45b/11, 87-100 Toruń, NIP: 8741691243m REGON: 341541683 i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz że zostałem(-am) poinformowany(a) o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych. Wyrażam zgodę na udostępnianie mojego wizerunku w postaci zdjęcia.